BABY NATURAL

   ŠETRNÁ PŘÍRODNÍ PÉČE O JEMNOU POKOŽKU VAŠEHO MIMINKA OD NAROZENÍ

Pokožka dítěte, zejména novorozence, je neuvěřitelně jemná a málo chráněná. Proto je v prvním roce života děťátka a v raném dětství důležité pečlivě vybírat bezpečné kosmetické produkty speciálně vyvinuté a testované pro tento věk. S ohledem na tuto skutečnost vám nabízíme kosmetickou linii BABY NATURAL pro jemnou a šetrnou péči o pokožku miminka a malých dětí s tím nejlepším přírodním složením.

Kosmetika BABY NATURAL ŠAMPON NA VLASY, TĚLOVÉ MLÉKO, PĚNA DO KOUPELA, KRÉM NA OPRUZENINY, TĚLOVÝ OLEJ obsahují vysoké % přírodních aktivních látek. Základem jsou přírodní oleje, másla a rostlinné extrakty.

Neobsahuje nic, co by mohlo jemné dětské pokožce uškodit a snížit tak její ochrannou funkci. Přípravky jsou k jemné dětské pokožce extra šetrné a obejdou se BEZ zbytečné chemie.

NEOBSAHUJÍ: parabeny, parafínové oleje na bázi ropy, silikony, minerální oleje, barviva, alergeny, SLS/SLES, PEG, alkohol, který dětskou pokožku vysušuje. Mají příjemnou a jemnou texturu, která se snadno aplikuje a ergonomické a inovativní balení pro snadné použití.

Cena

270271
1270271
Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem
baby natural 2 v 1
270 Kč
21712

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem