O nás

Jsme malá rodinná firma, milující italskou historii, atmosféru italských měst, Středozemní moře, italská jídla a vína, italský temperament a italskou přírodní kosmetiku.

Italská přírodní kosmetika je po staletí nadčasová a vychází z čisté přírody krásných italských regionů. V recepturách se používají za studena lisované kvalitní rostlinné oleje, výtažky z bylin a aktivní látky. Zároveň je italská přírodní kosmetika vyráběna podle prastarých italských receptů s propojením moderních poznatků a technologií, které jsou dnes v kosmetickém a dermatologickém průmyslu dostupné. Většinou vše v Itálii začíná u rodiny a rodinné tradice. Italská přírodní kosmetika NATURA HOUSE není výjimkou.

Společnost NATURA HOUSE je vedena jejich majiteli a zakladateli nejen s typicky italskou vášní, ale také hlubokým smyslem pro poctivost a zodpovědnost. Již více než 50 let pokračuje kosmetická tradice výroby a výzkumu nedaleko města Turín. Tito lidé jsou skutečnými garanty kvality, kterou obdržíte koupí jejich produktů.

A tohle všechno nás oslovilo a proto jsme se rozhodli nabízet našim zákazníkům to, co sami milujeme a preferujeme.

Než jsme uvedli produkty NATURA HOUSE na český a slovenský trh testovali jsme je na naší rodině. Není v naší nabídce produkt, který by se zároveň nenašel i v naší osobní koupelně. Všechny produkty máme prozkoumané, ošahané ze všech stran, vyzkoušené a o každém produktu vám můžeme poskytnout řadu doplňujících informací z praxe.

Nejsme jen obchod, ale jsme také vaše kosmetické „informační středisko“ s rodinným, osobním a pohodovým přístupem.

"NEJLEPŠÍ KOSMETIKU VYTVOŘILA PŘÍRODA SAMA", a proto Vám nabízíme TO NEJLEPŠÍ Z PŘÍRODY pro Vaši pokožku.

Jsme tady pro vás, pro každou vaši otázku na správnou a cílenou péči o vaši pleť, pokožku a vlasy.

Tým NATURA HOUSE SK/CZ