ZELENÝ JÍL na tělo 100 ML

Značka: GREEN CLAY
  • s 11 esenciálními oleji 
  • na tělové masky, zábaly a obklady
  • unikátní absorbční, regenerační, detoxikační a čistící účinky
  • připraven k okamžitému zevnímu použití
  • 98,5% ingrediencí přírodního původu
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 30304
125 Kč
ZELENÝ JÍL na tělo 100 ML
Značka: GREEN CLAY
Doprava zdarma od 1 000 Kč
Doprava zdarma od 1 000 Kč
Etická kosmetika
Etická kosmetika
Věrnostní program
Bonusový program
Vysoký obsah přírodních látek
Vysoký obsah přírodních látek

Aktivní zelený jíl je 100% přírodní produkt, který se těží v nekontaminované oblasti na jižním pobřeží Sicílie z velkých hlubin, suší se přirozeně na slunci, čímž do sebe vstřebává hřejivou sluneční energii. Následně se mele na velmi jemný prášek prvotřídní kvality a sterilizuje se horkým vzduchem. Zelený jíl tvoří jílové minerály, které mají unikátní absorbční, regenerační, detoxikační a čistící účinky.

Zelený jíl NATURA HOUSE je připraven k zevnímu použití jako zelený krém, lesklý, hladký a lehce roztíratelný. Je obohacený o 11 esenciálních olejů (rozmarýn, eukalyptus, máta, anýz, citronella, cajeput, borovice, tymián, jalovec, cypřiš a niaouli), které při dotyku s pokožkou ve vás vyvolají velmi příjemný pocit tělesné i duševní pohody. Takto zpracovaný jíl má široké kosmetické a terapeutické využití.Ve formě tělových masek, o bkladů a zábalů účinně působí proti volným radikálům a stárnutí, regeneruje, zpevňuje a harmonizuje pokožku. Rozjasňuje a tonizuje ji, působí jako skvělý přírodní peeling, formuje postavu a zpevňuje poprsí, působí proti celulitidě, zlepšuje pružnost pokožky a pomáhá redukovat strieZanechá pokožku hladkou a sametovou jemnou.

Zelený jíl uvolňuje svalové napětí a přehřívá při revmatismu, svalových křečích, poúrazových stavech a bolestech křížů. Stimuluje krevní oběh a proto se může použít také na obklady při křečových žilách a k relaxaci po sportovních aktivitách.

POUŽITÍ: Zelený jíl můžete použít jako tělovou masku nebo jako zábal a obklad. Naneste přiměřené množství zeleného jílu na postiženou část těla (mimo tváře). Nechte ho působit potřebný čas (15 – 30 min.) dokud není zcela suchý, poté jej odstraňte vlažnou vodou.

98,5% ingrediencí přírodního původu

BEZ: parafínů, glykolů, PEG/PPG, parabenů

DERMATOLOGICKY TESTOVANÝ

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

   ZELENÝ JÍL -  DETOXIKACE a RELAX SILOU PŘÍRODY

Ložiska zeleného jílu se nacházejí v nejjižnější části Sicílie. Tato oblast je čistá, bez jakéhokoliv znečištění, ovívaná větrem a po většinu roku slunečná. ZELENÝ JÍL se zde těží během letních měsíců, kdy je sluneční energie silná a intenzivní. Vysouší se na slunci a následně je během celého roku zpracováván. Aktivní ZELENÝ JÍL je 100% přírodní produkt, který se těží z velkých hlubin, suší se přirozeně na slunci, čímž do sebe vstřebává hřejivou sluneční energii. Následně se mele na velmi jemný prášek prvotřídní kvality a sterilizuje se horkým vzduchem. Zelený jíl tvoří jílové minerály, které mají unikátní absorbční, regenerační, detoxikační a čistící účinky. 

ZELENÝ JÍL NATURA HOUSE je obohacený o 11 esenciálních olejů a rozhodně ho musíte vyzkoušet. Při doteku s pokožkou VE VÁS VYVOLÁ VELMI PŘÍJEMNÝ POCIT TĚLESNÉ I DUŠEVNÍ POHODY.