O Natura House

1970: Pan a paní Spialtiniovi převzali Italsko-Švýcarskou kosmetickou společnost a stali se licencovanými prodejci produktů Biokosma v Itálii jak pro marketing, tak pro výrobu. Poprvé byly představeny přírodní kosmetické produkty určené exkluzivně pro kategorii profesionálů věnujících se léčivým bylinkám: moderní bylinkářství se tak narodilo.

1973: V době, kdy byl organický svět neznámý, jsme představili alternativní potraviny s charakteristickými rysy zdravotní nezávadnosti a přírodnosti.

1975: Stali jsme se vlastníky a licencovanými prodejci švýcarské obchodní značky KART v Itálii a začali jako průkopníci na národním trhu. Poprvé jsme uvedli produkty fyto-terapie a hydroalkoholická řešení, i když v těch letech ještě nebyly prodejné kvůli legislativě. Po mnoha žádostech a díky vyvíjenému tlaku se Itálie přizpůsobila standardům všech ostatních evropských zemí a konečně otevřela své dveře odvětví, které se stane jedním z nejvýznamnějších. Od této chvíle bylo možné nabídnout přírodní řešení všem hledajícím alternativní léčbu.

1979: Éra Biokosma Italy skončila a byla založena společnost Natura Holding S.r.l. Natura Holding pokračuje ve výrobě a vývoji nových přírodních a úspěšných produktů ve všech svých 3 oblastech: kosmetika, zdravotní produkty a přírodní potraviny.

1988: Byla založena obchodní značka NATURA HOUSE. Během 80. a 90. let se Natura House stává lídrem na trhu s bylinkami.

2003: Produkty jsou vyváženy na všechny kontinenty.

2008: Kvalita a exkluzivita značky Natura House Made in Italy se stala skutečností ve více než 40 zemích po celém světě.

2009: Společnost získala certifikaci kvality UNI EN ISO 9001:2008.

2010: NATURA HOUSE oslavuje své první 40 let s mezinárodní přítomností, která zahrnuje 60 zemí po celém světě.

2013: Společnost získala certifikát GMP (ISO 22716:2007). Do společnosti vstupuje třetí generace.

2017: Zakladatel pan Ugo Spialtini odešel do důchodu a jeho nejmladší syn se stává novým generálním ředitelem společnosti.

2020: Kvůli Covidu 19 byly zrušeny oslavy 50. výročí a uvedení všech nových produktů. Přestože pro společnost byl tento rok velmi pozitivní, všechny nové produkty byly uvedeny na trh v poslední čtvrtině a oslavy byly přeloženy na rok 2021.

naturahouseinternational.com